Udělej si sám

а nezapomeň ukázat ostatním

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma

Užitečné odkazy

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 


Obchody s elektronikou

 • www.hotair.cz (www.stumobil.cz) – Cenově velice dobrá nabídka horkovzdušných a IR pájek a příslušenství.
 • www.elvicz.com – pokud potřebujete cívky, tlumivky a trafa na objednávku, tady to najdete. Naprosto excelentní jednaní, profesionalita, flexibilita a ochota. Velice vstřícný přistup.
 • www.soucastka.cz, www.aesobchod.cz - Prodej součástek. Dá se koupit něco za velmi a velmi výhodnou cenu.PCB z Činy

 1. www.pcbwing.com – Pokud potřebujete vyrobit jednostranné desky o sile vice než 1.6mm, je to nejlevnější příležitost. Nezaleží na tom, jak tlusté desky chcete vyrobit – 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm anebo 3mm – cena bude úplně stejná!!!
 2. www.seeedstudio.com – Docela levná příležitost pro 2 a vícevrstvé PCB. Při objednávce nad $50 poštovné zdarma. Ještě donedávna jsme tam pravidelně objednávali desky, ale v poslední době čím dal, tím víc zaznamenávám negativní odezvy v jejich směru. A pak jsem přišel na řadu i já s kolegou: před 5 mes. jsme s kolegou objednali desky a čekáme doteď… Ani peníze, ani PCB…
 3. www.iteadstudio.com- Podle všeho stejná banda. Cenově je to stejné, ale spolehlivost, na rozdil od seeedu, mnohem a mnohem vyšší.
 4. www.dirtypcbs.com – Nejlevnější desky a, jak je vidět z názvu, velmi nízké kvality. Jde ale především o potisk, z elektrického hlediska jsou OK (zaručuje 100% e-test). Důležité je – velmi nízká cena a doprava zdarma. A na závěr ještě jedna chuťovka: nepajivá maska jakékoliv barvy – zdarma také.Auto

 • www.skoda-dily.cz – v této kategorii je jenom jeden odkaz, protože od té doby, co jsem tady začal kupovat součástky do svého auta, nic jiného ani nechci vidět. Můžete mi pojmenovat nějaký e-shop, kde v sobotu večer prodejce bude Vám přes Skype radit a hledat v katalogu přesný název nebo kód součástky (protože Vy to třeba nevíte)? Obrovský výběr zboží, "komfortní" a průhledný web. Skvěla komunikace, příjemné jednaní. Dobré ceny a nízké poštovné. Mam 500 metrů od baraku kamenný obchod s autodíly, většinou mi ale vyjde levněji nakoupit právě u skoda-dily.cz. Žádný problém s vyřízením reklamaci nebo s vracením zboží "bez uvedení důvodu" (dvakrát se mi stalo, že jsem koupil něco jiného, než potřeboval). Nakupoval jsem tam jenom několikrát, doporučoval i skoro všem svým kolegům, někteří z nich už tam něco koupili a jsou opravdu spokojení. Rozčiluje jen to, že ihned po vyřízení objednávky na mail začali od nich chodit SPAMy. Jasně, že se toho dalo zbavit, nepříjemný pocit ale zůstal. Nicméně, myslím si, že právě tak by měl vypadat a fungovat ideální e-obchod. Jen tak dál!