Udělej si sám

а nezapomeň ukázat ostatním

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

O mně

Jmenuji se Andrej. První ránu od 230V jsem dostal v 6 letech a zhruba od té doby jsem nastoupil na cestu, co vede do zajímavého a fascinujícího světu elektroniky.

Vzdělávání – rádio a telekomunikace, vývoj elektroniky. Hobby – audio a další analogová elektronika. Nedávno se k tomu připojili digitální elektronika a mikrokontroléry. Rád dělám něco svými rukama.

Nemůžu říct, že všecko co dělám, má smysl. Hodně věci se dá koupit a bude to levněji a rychleji. Dělám to ale protože mě to baví a protože někdo říká, že to udělat nejde. Moje heslo – opravit se dá všechno, včetně toho, co se opravit nedá.

 

O stránce

Tyto stránky byly vytvořené za účelem podělit se o své zkušenosti s ostatními. Byl bych velmi rád, kdyby mé zkušenosti byli užitečné pro někoho.

Kdybyste jste rozhodli zopakovat něco z mých konstrukci a potřebovali nějakou pomoc nebo poradit nebo se na něco jen zeptat, rad odpovím, poradím. Většinou, když něco dělám a potřebuji objednat/koupit nějaké komponenty nebo desky plošných spojů (aby se mi aspoň trochu vyplatilo poštovné), objednávám větší množství, takže pak nemám co s tím dělat za nějakou symbolickou cenu můžu poslat Vám. Mate-li problémy s zapájením menších anebo vůbec SMD-součástek – také se domluvíme.

Na druhou stranu, pokud máte něco, co byste chtěli sdělit s ostatními, můžete buď poslat mi svůj materiál a já ho pak zveřejním pod Vaším jménem, anebo zaregistrovat se a pak budete moci udělat to sami.

 

V případě jakýchkoliv dotazu, přáni, proseb atd. neváhejte se mě kontaktovat.

Přeji Vám příjemného trávení času na těchto stránkách.